AcasăAradCAEN 8009SERVICE MOBIL P.S.I. TEHNOFOC SRL

Profil de firmă

SERVICE MOBIL P.S.I. TEHNOFOC SRL

CUI 8719843 · SRL · Reg. Com. J1996000565027 · Arad, Arad

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J1996000565027

📍 Str. DAMBOVITEI 29, Arad

CAEN 8009

🏆 Vezi topul firmelor de caen 8009 din Arad

plătitor TVA

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
203.206 lei
▲ 47,4% vs anul precedent
Rezultat net
-22.962 lei
▼ 174,0% vs anul precedent
Marjă netă
-11,3%
Angajați
2
▲ 100,0% vs anul precedent
B74/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară bună

• Pierdere netă în 2025.

• Grad de îndatorare ridicat (93%).

✓ Cifră de afaceri în creștere (+47%).

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, SERVICE MOBIL P.S.I. TEHNOFOC SRL a realizat o cifră de afaceri de 203.206 lei, în creștere puternică (+47,4%) față de 2024.

Firma a înregistrat o pierdere netă de 22.962 lei în 2025.

Echipa numără 2 angajați, iar fiecare generează în medie 101.603 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 93% din active.

Cota de piață estimată în codul său CAEN: 0,04%.

Cifra de afaceri (lei)290k2015325k2016297k2017306k2018249k2019192k2020188k2021199k2022161k2023138k2024203k2025
Rezultat net (lei)128k2015108k2016101k2017138k201875k201975k202064k202167k202247k202331k2024-23k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 203.206 lei -22.962 lei -11,3% 2 112.589 lei 104.258 lei 8.386 lei
2024 prescurtat 137.840 lei 31.030 lei 22,5% 1 47.234 lei 16.146 lei 31.306 lei
2023 prescurtat 161.402 lei 46.899 lei 29,1% 2 53.288 lei 4.727 lei 48.561 lei
2022 prescurtat 199.479 lei 66.804 lei 33,5% 2 77.694 lei 9.228 lei 68.466 lei
2021 prescurtat 187.715 lei 64.281 lei 34,2% 2 74.341 lei 8.398 lei 65.943 lei
2020 prescurtat 192.321 lei 75.278 lei 39,1% 2 83.669 lei 6.729 lei 76.940 lei
2019 prescurtat 249.139 lei 75.450 lei 30,3% 2 84.901 lei 7.790 lei 77.111 lei
2018 prescurtat 305.581 lei 137.728 lei 45,1% 2 148.847 lei 9.458 lei 139.389 lei
2017 prescurtat 297.250 lei 101.316 lei 34,1% 2 111.368 lei 8.391 lei 102.977 lei
2016 prescurtat 325.106 lei 108.340 lei 33,3% 3 140.334 lei 30.333 lei 110.001 lei
2015 prescurtat 290.166 lei 127.566 lei 44,0% 1 134.443 lei 5.216 lei 129.227 lei
Industria: CAEN 8009 · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri113.915 lei285.453 lei 846.002 lei203.206 lei
Marjă netămediana industriei: 16,0% -11,3%

357 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 BGS MONITORIZARE ȘI INTERVENȚIE SRL București S3 55.084.206 lei ⚔️ duel #2 SION SOLUTION SRL București S5 40.656.112 lei ⚔️ duel #3 D.O. SECURITY GRUP PAZĂ ȘI PROTECȚIE SRL București S5 35.576.478 lei ⚔️ duel #4 INTERGUARD GROUP SRL București S6 28.610.086 lei ⚔️ duel #5 ESIG EXPERT SYSTEMS SRL București S1 21.353.456 lei ⚔️ duel
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești SERVICE MOBIL P.S.I. TEHNOFOC SRL? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

SERVICE MOBIL P.S.I. TEHNOFOC SRL
Formă juridică: SRL
Sediu: Str. DAMBOVITEI 29, Arad, Arad
Nr. Reg. Com.: J1996000565027
CUI: 8719843

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre SERVICE MOBIL P.S.I. TEHNOFOC SRL
Ce cifră de afaceri are SERVICE MOBIL P.S.I. TEHNOFOC SRL?

În 2025, SERVICE MOBIL P.S.I. TEHNOFOC SRL a avut o cifră de afaceri de 203.206 lei.

Ce profit a avut SERVICE MOBIL P.S.I. TEHNOFOC SRL?

În 2025, SERVICE MOBIL P.S.I. TEHNOFOC SRL a raportat o pierdere netă de 22.962 lei.

Câți angajați are SERVICE MOBIL P.S.I. TEHNOFOC SRL?

SERVICE MOBIL P.S.I. TEHNOFOC SRL avea 2 angajați (număr mediu) în 2025.

Unde este sediul SERVICE MOBIL P.S.I. TEHNOFOC SRL?

Sediul social al SERVICE MOBIL P.S.I. TEHNOFOC SRL este în Str. DAMBOVITEI 29, Arad, Arad.

Care este CUI-ul SERVICE MOBIL P.S.I. TEHNOFOC SRL?

CUI-ul (codul fiscal) al SERVICE MOBIL P.S.I. TEHNOFOC SRL este 8719843, iar numărul de la Registrul Comerțului este J1996000565027.

Este SERVICE MOBIL P.S.I. TEHNOFOC SRL o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, SERVICE MOBIL P.S.I. TEHNOFOC SRL are un scor de sănătate financiară B din 5 (sănătate financiară bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru SERVICE MOBIL P.S.I. TEHNOFOC SRL

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii