AcasăVâlceaASOCIATIA DE PROPRIETARI NR.11 DRAGASANI

Profil de firmă

ASOCIATIA DE PROPRIETARI NR.11 DRAGASANI

CUI 9293230 · Drăgășani, Vâlcea · din 2011

📍 Tudor Vladimirescu, Drăgășani

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.

Firme la aceeași adresă

CLUBUL SPORTIV "OLIMPIA" DRĂGĂȘANI

ASOCIATIA PROPRIETARILOR NR.3 DRAGASANI

ASOCIAȚIA CAR INVĂȚĂMÂNT DRĂGĂȘANI

ASOCIAȚIA ,,SPRIJINĂ VIAȚA"

ASOCIAȚIA OLTENIA CREATIVE YOUTH CLUB - CLUBUL TINERILOR CREATIVI OLTENIA

ASOCIAȚIA DE ECONOMIE SOCIALĂ "MASAJ ȘI RELAXARE " VÂLCEA

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești ASOCIATIA DE PROPRIETARI...? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

ASOCIATIA DE PROPRIETARI NR.11 DRAGASANI
Sediu: Tudor Vladimirescu, Drăgășani, Vâlcea
CUI: 9293230

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre ASOCIATIA DE PROPRIETARI NR.11...
Unde este sediul ASOCIATIA DE PROPRIETARI NR.11 DRAGASANI?

Sediul social al ASOCIATIA DE PROPRIETARI NR.11 DRAGASANI este în Tudor Vladimirescu, Drăgășani, Vâlcea.

Care este CUI-ul ASOCIATIA DE PROPRIETARI NR.11 DRAGASANI?

CUI-ul (codul fiscal) al ASOCIATIA DE PROPRIETARI NR.11 DRAGASANI este 9293230.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru ASOCIATIA DE PROPRIETARI NR.11 DRAGASANI

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii