AcasăGiurgiuANCA STAN CONTABIL AUTORIZAT CU STUDII MEDII

Profil de firmă

ANCA STAN CONTABIL AUTORIZAT CU STUDII MEDII

CUI 9300109 · COM.IZVOARELE, Giurgiu · din 2011

📍 SAT VALEA BUJORULUI, COM.IZVOARELE

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.

Firme la aceeași adresă

DEGEANU NICULINA

PF TRAISTARU VASILE

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești ANCA STAN CONTABIL...? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

ANCA STAN CONTABIL AUTORIZAT CU STUDII MEDII
Sediu: SAT VALEA BUJORULUI, COM.IZVOARELE, Giurgiu
CUI: 9300109

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre ANCA STAN CONTABIL AUTORIZAT...
Unde este sediul ANCA STAN CONTABIL AUTORIZAT CU STUDII MEDII?

Sediul social al ANCA STAN CONTABIL AUTORIZAT CU STUDII MEDII este în SAT VALEA BUJORULUI, COM.IZVOARELE, Giurgiu.

Care este CUI-ul ANCA STAN CONTABIL AUTORIZAT CU STUDII MEDII?

CUI-ul (codul fiscal) al ANCA STAN CONTABIL AUTORIZAT CU STUDII MEDII este 9300109.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru ANCA STAN CONTABIL AUTORIZAT CU STUDII MEDII

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii