AcasăTeleormanCAEN 8623I.D.C. INTERNATIONAL DENTAL CONSULT SRL

Profil de firmă

I.D.C. INTERNATIONAL DENTAL CONSULT SRL

CUI 9897091 · SRL · Reg. Com. J40/8631/1997 · Turnu Măgurele, Teleorman

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J40/8631/1997

📍 Str. CPT. STĂNCULESCU 21, Turnu Măgurele

CAEN 8623 Activități de asistență stomatologică

🏆 Vezi topul firmelor de activități de asistență stomatologică din Teleorman

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
499.000 lei
Rezultat net
55.717 lei
Marjă netă
11,2%
Angajați
1
A90/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Fără bilanț depus după 2023 — informație limitată.

✓ Profit net în 2023.

✓ Grad de îndatorare sănătos.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2023, I.D.C. INTERNATIONAL DENTAL CONSULT SRL a realizat o cifră de afaceri de 499.000 lei.

Profitul net a fost de 55.717 lei, adică o marjă netă de 11,2% — sub mediana industriei (22,5%).

Echipa numără 1 angajați, iar fiecare generează în medie 499.000 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

Firma se situează peste mediana industriei sale după cifra de afaceri (CAEN 8623, 9.193 firme active).

Cifra de afaceri (lei)499k2023
Rezultat net (lei)56k2023
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2023 prescurtat 499.000 lei 55.717 lei 11,2% 1 65.630 lei 9.113 lei 56.517 lei
Industria: CAEN 8623 — Activități de asistență stomatologică · 2023
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri80.594 lei195.751 lei 520.145 lei499.000 lei
Marjă netămediana industriei: 22,5% 11,2%

9.193 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 DENTOP CLINIC S.R.L. București S1 94.959.335 lei ⚔️ duel #2 IMPLANT EXPERT S.A. București S1 91.014.096 lei ⚔️ duel #3 DENT ESTET CLINIC S.A. București S1 70.459.725 lei ⚔️ duel #4 VALUMA DENTCARE SRL București S3 41.743.583 lei ⚔️ duel #5 INTEGRA MEDICAL SERVICES S.A. Ilfov 41.687.948 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

INA MED SRL

CABINET MEDICAL DR. GELEȚU LAVINIA SRL

CABINET MEDICAL GULIE VIRGINIA SRL

PURCĂRESCU AURELIA SRL

ENACHEMED HUMANITAS SRL

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești I.D.C. INTERNATIONAL...? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

I.D.C. INTERNATIONAL DENTAL CONSULT SRL
Formă juridică: SRL
Sediu: Str. CPT. STĂNCULESCU 21, Turnu Măgurele, Teleorman
Nr. Reg. Com.: J40/8631/1997
CUI: 9897091

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre I.D.C. INTERNATIONAL DENTAL CONSULT SRL
Ce cifră de afaceri are I.D.C. INTERNATIONAL DENTAL CONSULT SRL?

În 2023, I.D.C. INTERNATIONAL DENTAL CONSULT SRL a avut o cifră de afaceri de 499.000 lei.

Ce profit a avut I.D.C. INTERNATIONAL DENTAL CONSULT SRL?

În 2023, I.D.C. INTERNATIONAL DENTAL CONSULT SRL a raportat un profit net de 55.717 lei.

Câți angajați are I.D.C. INTERNATIONAL DENTAL CONSULT SRL?

I.D.C. INTERNATIONAL DENTAL CONSULT SRL avea 1 angajați (număr mediu) în 2023.

Unde este sediul I.D.C. INTERNATIONAL DENTAL CONSULT SRL?

Sediul social al I.D.C. INTERNATIONAL DENTAL CONSULT SRL este în Str. CPT. STĂNCULESCU 21, Turnu Măgurele, Teleorman.

Care este CUI-ul I.D.C. INTERNATIONAL DENTAL CONSULT SRL?

CUI-ul (codul fiscal) al I.D.C. INTERNATIONAL DENTAL CONSULT SRL este 9897091, iar numărul de la Registrul Comerțului este J40/8631/1997.

Este I.D.C. INTERNATIONAL DENTAL CONSULT SRL o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, I.D.C. INTERNATIONAL DENTAL CONSULT SRL are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru I.D.C. INTERNATIONAL DENTAL CONSULT SRL

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii