AcasăBucurești S2BEST TRANSLATIONS GROUP S.R.L.

Profil de firmă

BEST TRANSLATIONS GROUP S.R.L.

CUI 17063232 · SRL · Reg. Com. J40/21453/2004 · BUCURESTI, București S2 · din 2010

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J40/21453/2004

📍 Aleea Otesani 5, BUCURESTI

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.

Firme la aceeași adresă

BEST 2000 TRANSLATIONS COMPANY S.R.L.

LGF & BO GRUP S.R.L.

ARMASU N.DENISA INTREPRINDERE INDIVIDUALA

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești BEST TRANSLATIONS GROUP S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

BEST TRANSLATIONS GROUP S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Aleea Otesani 5, BUCURESTI, București S2
Nr. Reg. Com.: J40/21453/2004
CUI: 17063232

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre BEST TRANSLATIONS GROUP S.R.L.
Unde este sediul BEST TRANSLATIONS GROUP S.R.L.?

Sediul social al BEST TRANSLATIONS GROUP S.R.L. este în Aleea Otesani 5, BUCURESTI, București S2.

Care este CUI-ul BEST TRANSLATIONS GROUP S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al BEST TRANSLATIONS GROUP S.R.L. este 17063232, iar numărul de la Registrul Comerțului este J40/21453/2004.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru BEST TRANSLATIONS GROUP S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii