AcasăBucurești S3CAEN 7020BLUE LAKE INVEST SRL

Profil de firmă

BLUE LAKE INVEST SRL

CUI 17275715 · SRL · Reg. Com. J2005003561400 · București, București S3 · din 2026

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2005003561400

📍 B-dul Basarabia,IncSC Grupul Ind.TitanSA 250, București

CAEN 7020

🏆 Vezi topul firmelor de caen 7020 din București S3

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
Rezultat net
-34.766 lei
▼ 21,1% vs anul precedent
Marjă netă
Angajați
B73/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară bună

• Pierdere netă în 2025.

• Pierderi în doi ani consecutivi.

✓ Grad de îndatorare sănătos.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

Firma a înregistrat o pierdere netă de 34.766 lei în 2025.

⚠️ Pierderi în doi ani consecutivi — presiune reală pe continuitate.

Cifra de afaceri (lei)0201555k201660k201760k201860k201940k202002021n/a2022n/a2023n/a2024n/a2025
Rezultat net (lei)-42k201530k201643k201727k201833k20199k2020-17k2021-22k2022-28k2023-29k2024-35k2025
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat -34.766 lei 42.292.558 lei 28.099 lei 42.264.459 lei
2024 prescurtat -28.703 lei 42.299.300 lei 75 lei 42.299.225 lei
2023 prescurtat -27.576 lei 42.327.929 lei 0 lei 42.327.929 lei
2022 prescurtat -22.394 lei 0 42.355.739 lei 234 lei 42.355.505 lei
2021 prescurtat 0 lei -16.989 lei 0 42.378.256 lei 357 lei 42.377.899 lei
2020 prescurtat 40.000 lei 9.398 lei 23,5% 0 42.394.888 lei 0 lei 42.394.888 lei
2019 prescurtat 60.000 lei 33.322 lei 55,5% 0 42.385.939 lei 450 lei 42.385.489 lei
2018 prescurtat 60.000 lei 27.215 lei 45,4% 0 42.350.501 lei 450 lei 42.350.051 lei
2017 prescurtat 60.000 lei 43.097 lei 71,8% 0 42.342.286 lei 19.450 lei 42.322.836 lei
2016 prescurtat 55.000 lei 29.655 lei 53,9% 0 42.299.189 lei 19.450 lei 42.279.739 lei
2015 prescurtat 0 lei -42.256 lei 1 42.294.122 lei 44.038 lei 42.250.084 lei
Industria: CAEN 7020 · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri50.185 lei164.200 lei 429.795 lei
Marjă netămediana industriei: 34,8%

5.681 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 BRITISH AMERICAN SHARED SERVICES (EUROPE) SRL București S5 485.933.400 lei ⚔️ duel #2 DPR DRAXLMAIER PROCESE DE PRODUCTIE ROMANIA SRL Timiș 452.338.636 lei ⚔️ duel #3 MONDELEZ EUROPE PROCUREMENT GMBH OPFIKON-SUCURSALA ROMANIA București S2 384.230.087 lei ⚔️ duel #4 BEARINGPOINT SRL București S3 312.531.013 lei ⚔️ duel #5 PROCTER & GAMBLE MARKETING ROMANIA SRL București S2 307.586.101 lei ⚔️ duel
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești BLUE LAKE INVEST SRL? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

BLUE LAKE INVEST SRL
Formă juridică: SRL
Sediu: B-dul Basarabia,IncSC Grupul Ind.TitanSA 250, București, București S3
Nr. Reg. Com.: J2005003561400
CUI: 17275715

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre BLUE LAKE INVEST SRL
Ce profit a avut BLUE LAKE INVEST SRL?

În 2025, BLUE LAKE INVEST SRL a raportat o pierdere netă de 34.766 lei.

Unde este sediul BLUE LAKE INVEST SRL?

Sediul social al BLUE LAKE INVEST SRL este în B-dul Basarabia,IncSC Grupul Ind.TitanSA 250, București, București S3.

Care este CUI-ul BLUE LAKE INVEST SRL?

CUI-ul (codul fiscal) al BLUE LAKE INVEST SRL este 17275715, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2005003561400.

Este BLUE LAKE INVEST SRL o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, BLUE LAKE INVEST SRL are un scor de sănătate financiară B din 5 (sănătate financiară bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru BLUE LAKE INVEST SRL

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii