AcasăBucurești S2DINCA GHEORGHE ASOCIATIE FAMILIALA

Profil de firmă

DINCA GHEORGHE ASOCIATIE FAMILIALA

CUI 2347740 · BUCURESTI, București S2 · din 1992

📍 STR.MAICA DOMNULUI 47A, BUCURESTI

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.

Firme la aceeași adresă

G.T.P. AGRICOLA 2001 SRL

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești DINCA GHEORGHE ASOCIATIE FAMILIALA? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

DINCA GHEORGHE ASOCIATIE FAMILIALA
Sediu: STR.MAICA DOMNULUI 47A, BUCURESTI, București S2
CUI: 2347740

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre DINCA GHEORGHE ASOCIATIE FAMILIALA
Unde este sediul DINCA GHEORGHE ASOCIATIE FAMILIALA?

Sediul social al DINCA GHEORGHE ASOCIATIE FAMILIALA este în STR.MAICA DOMNULUI 47A, BUCURESTI, București S2.

Care este CUI-ul DINCA GHEORGHE ASOCIATIE FAMILIALA?

CUI-ul (codul fiscal) al DINCA GHEORGHE ASOCIATIE FAMILIALA este 2347740.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru DINCA GHEORGHE ASOCIATIE FAMILIALA

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii