AcasăBucurești S4CAEN 7022MALEX FINANCE S.R.L.

Profil de firmă

MALEX FINANCE S.R.L.

CUI 23801342 · SRL · Reg. Com. J04/877/2008 · București, București S4

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J04/877/2008

📍 Str STRAJA 11, București

CAEN 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management

🏆 Vezi topul firmelor de activități de consultanță pentru... din București S4

plătitor TVA

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
142.822 lei
▼ 20,3% vs anul precedent
Rezultat net
57.431 lei
▼ 0,1% vs anul precedent
Marjă netă
40,2%
Angajați
1
▲ 0,0% vs anul precedent
A100/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Niciun semnal negativ major identificat.

✓ Profit net în 2025.

✓ Grad de îndatorare sănătos.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, MALEX FINANCE S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 142.822 lei, în scădere (-20,3%) față de 2024.

Profitul net a fost de 57.431 lei, adică o marjă netă de 40,2% — peste mediana industriei (26,3%).

Echipa numără 1 angajați, iar fiecare generează în medie 142.822 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

Cifra de afaceri (lei)48k201550k201648k201755k2018109k201967k202061k2021113k2022151k2023179k2024143k2025
Rezultat net (lei)14k201533k20166k201724k201877k201936k202026k202170k202262k202358k202457k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 142.822 lei 57.431 lei 40,2% 1 98.076 lei 40.289 lei 57.787 lei
2024 prescurtat 179.115 lei 57.515 lei 32,1% 1 150.710 lei 32.061 lei 118.649 lei
2023 prescurtat 151.193 lei 62.419 lei 41,3% 1 106.828 lei 22.906 lei 83.922 lei
2022 prescurtat 112.603 lei 69.577 lei 61,8% 1 121.667 lei 12.664 lei 109.003 lei
2021 prescurtat 60.639 lei 26.004 lei 42,9% 89.572 lei 13.512 lei 68.427 lei
2020 prescurtat 66.704 lei 35.990 lei 54,0% 95.500 lei 0 lei 87.783 lei
2019 prescurtat 108.876 lei 77.132 lei 70,8% 168.152 lei 16.359 lei 151.793 lei
2018 prescurtat 54.956 lei 24.309 lei 44,2% 101.831 lei 4.321 lei 97.510 lei
2017 prescurtat 48.460 lei 5.702 lei 11,8% 73.771 lei 569 lei 73.202 lei
2016 prescurtat 50.481 lei 33.418 lei 66,2% 103.991 lei 36.620 lei 67.500 lei
2015 prescurtat 48.000 lei 14.025 lei 29,2% 75.423 lei 41.470 lei 34.082 lei
Industria: CAEN 7022 — Activități de consultanță pentru afaceri și management · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri46.819 lei142.868 lei 361.321 lei142.822 lei
Marjă netămediana industriei: 26,3% 40,2%

10.497 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 HP INC ROMANIA SRL București S2 563.730.301 lei ⚔️ duel #2 ATTRIUS DEVELOPMENTS SRL Iași 292.623.371 lei ⚔️ duel #3 VIMETCO MANAGEMENT ROMANIA S.R.L. București S4 269.714.281 lei ⚔️ duel #4 CONECTYS SERV TELECOM SRL București S5 208.394.493 lei ⚔️ duel #5 DELOITTE CONSULTANTA SRL București S1 187.742.779 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

BUTTERFLY CAKE SRL

GHIȚĂ GEORGIANA-VIRGNIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

UNGUREANU CRINA-DELIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

DRAGXARENA S.R.L.

DIALLO CORINA-MIHAELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești MALEX FINANCE S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

MALEX FINANCE S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str STRAJA 11, București, București S4
Nr. Reg. Com.: J04/877/2008
CUI: 23801342

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre MALEX FINANCE S.R.L.
Ce cifră de afaceri are MALEX FINANCE S.R.L.?

În 2025, MALEX FINANCE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 142.822 lei.

Ce profit a avut MALEX FINANCE S.R.L.?

În 2025, MALEX FINANCE S.R.L. a raportat un profit net de 57.431 lei.

Câți angajați are MALEX FINANCE S.R.L.?

MALEX FINANCE S.R.L. avea 1 angajați (număr mediu) în 2025.

Unde este sediul MALEX FINANCE S.R.L.?

Sediul social al MALEX FINANCE S.R.L. este în Str STRAJA 11, București, București S4.

Care este CUI-ul MALEX FINANCE S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al MALEX FINANCE S.R.L. este 23801342, iar numărul de la Registrul Comerțului este J04/877/2008.

Este MALEX FINANCE S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, MALEX FINANCE S.R.L. are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru MALEX FINANCE S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii