AcasăBucurești S4GENERAL BUSINESS SCORPIONS S.R.L.

Profil de firmă

GENERAL BUSINESS SCORPIONS S.R.L.

CUI 24927528 · SRL · Reg. Com. J40/168/2009 · BUCURESTI, București S4 · din 2008

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J40/168/2009

📍 Sos. Giurgiului 65, BUCURESTI

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.

Firme la aceeași adresă

SCORPION GOLD & SILVER S.R.L.

SCORPIONS GAJ S.R.L.

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești GENERAL BUSINESS SCORPIONS S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

GENERAL BUSINESS SCORPIONS S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Sos. Giurgiului 65, BUCURESTI, București S4
Nr. Reg. Com.: J40/168/2009
CUI: 24927528

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre GENERAL BUSINESS SCORPIONS S.R.L.
Unde este sediul GENERAL BUSINESS SCORPIONS S.R.L.?

Sediul social al GENERAL BUSINESS SCORPIONS S.R.L. este în Sos. Giurgiului 65, BUCURESTI, București S4.

Care este CUI-ul GENERAL BUSINESS SCORPIONS S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al GENERAL BUSINESS SCORPIONS S.R.L. este 24927528, iar numărul de la Registrul Comerțului este J40/168/2009.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru GENERAL BUSINESS SCORPIONS S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii