AcasăBucurești S2CAEN 7311OUT OF THE BOX SOLUTION S.R.L.

Profil de firmă

OUT OF THE BOX SOLUTION S.R.L.

CUI 29257615 · SRL · Reg. Com. J2011012621404 · București, București S2

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2011012621404

📍 Str MARIN SERGHIESCU 6-8, București

CAEN 7311 Activități ale agențiilor de publicitate

🏆 Vezi topul firmelor de activități ale agențiilor de publicitate din București S2

plătitor TVA

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
781.385 lei
▼ 1,2% vs anul precedent
Rezultat net
636.272 lei
▼ 4,5% vs anul precedent
Marjă netă
81,4%
Angajați
1
▲ 0,0% vs anul precedent
A100/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Niciun semnal negativ major identificat.

✓ Profit net în 2025.

✓ Grad de îndatorare sănătos.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, OUT OF THE BOX SOLUTION S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 781.385 lei, aproximativ la nivelul anului 2024.

Profitul net a fost de 636.272 lei, adică o marjă netă de 81,4% — peste mediana industriei (23,8%).

Echipa numără 1 angajați, iar fiecare generează în medie 781.385 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

Firma se situează în topul 25% al industriei sale după cifra de afaceri (CAEN 7311, 12.045 firme active).

Cifra de afaceri (lei)1,3 mil2015960k2016690k20172,3 mil2018700k2019446k20201,1 mil2021713k2022405k2023791k2024781k2025
Rezultat net (lei)837k2015-81k2016162k2017282k201825k2019-504k2020969k2021606k2022302k2023666k2024636k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 781.385 lei 636.272 lei 81,4% 1 742.455 lei 105.931 lei 636.524 lei
2024 prescurtat 790.677 lei 666.324 lei 84,3% 1 1.147.092 lei 480.516 lei 666.576 lei
2023 prescurtat 404.860 lei 302.377 lei 74,7% 1 592.152 lei 193.436 lei 398.716 lei
2022 prescurtat 712.603 lei 605.829 lei 85,0% 1 847.312 lei 241.184 lei 606.128 lei
2021 prescurtat 1.096.645 lei 968.630 lei 88,3% 1 1.051.192 lei 213.977 lei 837.215 lei
2020 prescurtat 445.512 lei -503.529 lei -113,0% 1 634.041 lei 765.466 lei -131.425 lei
2019 prescurtat 700.493 lei 25.092 lei 3,6% 1 1.111.341 lei 749.779 lei 372.104 lei
2018 prescurtat 2.256.331 lei 282.167 lei 12,5% 1 1.193.350 lei 846.339 lei 347.011 lei
2017 prescurtat 689.983 lei 161.602 lei 23,4% 1 844.010 lei 779.166 lei 64.844 lei
2016 prescurtat 960.492 lei -81.080 lei -8,4% 1 620.948 lei 717.706 lei -96.758 lei
2015 prescurtat 1.299.113 lei 836.906 lei 64,4% 928.851 lei 944.529 lei -15.678 lei
Industria: CAEN 7311 — Activități ale agențiilor de publicitate · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri67.576 lei192.842 lei 460.541 lei781.385 lei
Marjă netămediana industriei: 23,8% 81,4%

12.045 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 B.V. McCann-Erickson SRL București S1 388.658.333 lei ⚔️ duel #2 EAD.RO INTERACTIVE SRL București S1 227.454.071 lei ⚔️ duel #3 INITIATIVE MEDIA SA București S1 209.382.186 lei ⚔️ duel #4 ESSENCEMEDIACOM ROMANIA S.R.L. București S1 206.296.532 lei ⚔️ duel #5 WPP MEDIA ROMANIA S.R.L. București S1 166.323.220 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

DDB BUCURESTI SRL

AK INVESTMENT & MANAGEMENT GRUP SRL

GREEN PROFILE SRL

PARKER RUSSELL ACCOUNTING S.R.L.

GAMMA ENERGIE REGENERABILA SRL

FUTURE STONES & MORE S.R.L.

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești OUT OF THE BOX SOLUTION S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

OUT OF THE BOX SOLUTION S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str MARIN SERGHIESCU 6-8, București, București S2
Nr. Reg. Com.: J2011012621404
CUI: 29257615

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre OUT OF THE BOX SOLUTION S.R.L.
Ce cifră de afaceri are OUT OF THE BOX SOLUTION S.R.L.?

În 2025, OUT OF THE BOX SOLUTION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 781.385 lei.

Ce profit a avut OUT OF THE BOX SOLUTION S.R.L.?

În 2025, OUT OF THE BOX SOLUTION S.R.L. a raportat un profit net de 636.272 lei.

Câți angajați are OUT OF THE BOX SOLUTION S.R.L.?

OUT OF THE BOX SOLUTION S.R.L. avea 1 angajați (număr mediu) în 2025.

Unde este sediul OUT OF THE BOX SOLUTION S.R.L.?

Sediul social al OUT OF THE BOX SOLUTION S.R.L. este în Str MARIN SERGHIESCU 6-8, București, București S2.

Care este CUI-ul OUT OF THE BOX SOLUTION S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al OUT OF THE BOX SOLUTION S.R.L. este 29257615, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2011012621404.

Este OUT OF THE BOX SOLUTION S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, OUT OF THE BOX SOLUTION S.R.L. are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru OUT OF THE BOX SOLUTION S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii