AcasăBucurești S2ASOCIATIA "SOCIETATEA LEIBNIZ DIN ROMANIA"

Profil de firmă

ASOCIATIA "SOCIETATEA LEIBNIZ DIN ROMANIA"

CUI 31541596 · Bucuresti, București S2 · din 2016

📍 Lt. Constantin Zlătescu 30, Bucuresti

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești ASOCIATIA "SOCIETATEA...? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

ASOCIATIA "SOCIETATEA LEIBNIZ DIN ROMANIA"
Sediu: Lt. Constantin Zlătescu 30, Bucuresti, București S2
CUI: 31541596

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre ASOCIATIA "SOCIETATEA LEIBNIZ...
Unde este sediul ASOCIATIA "SOCIETATEA LEIBNIZ DIN ROMANIA"?

Sediul social al ASOCIATIA "SOCIETATEA LEIBNIZ DIN ROMANIA" este în Lt. Constantin Zlătescu 30, Bucuresti, București S2.

Care este CUI-ul ASOCIATIA "SOCIETATEA LEIBNIZ DIN ROMANIA"?

CUI-ul (codul fiscal) al ASOCIATIA "SOCIETATEA LEIBNIZ DIN ROMANIA" este 31541596.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru ASOCIATIA "SOCIETATEA LEIBNIZ DIN ROMANIA"

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii