AcasăVâlceaCAEN 4677MIHAI IULIANA S.R.L.

Profil de firmă

MIHAI IULIANA S.R.L.

CUI 33913874 · SRL · Reg. Com. J38/652/2014 · Drăgășani, Vâlcea · din 2023

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J38/652/2014

📍 Str. TROIAN 7, Drăgășani

CAEN 4677 Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor

🏆 Vezi topul firmelor de comerț cu ridicata al deșeurilor și... din Vâlcea

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
Rezultat net
Marjă netă
Angajați
B79/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară bună

• Grad de îndatorare ridicat (91%).

• Fără bilanț depus după 2016 — informație limitată.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 91% din active.

Cifra de afaceri (lei)78k2015n/a2016
Rezultat net (lei)4k2015n/a2016
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2016 prescurtat 48.914 lei 44.401 lei 4.513 lei
2015 prescurtat 77.753 lei 4.313 lei 5,5% 47.914 lei 43.401 lei 4.513 lei
Industria: CAEN 4677 — Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor · 2016
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri56.577 lei192.727 lei 708.883 lei
Marjă netămediana industriei: 6,7%

637 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 ARVI INVEST RO S.R.L. Iași 183.034.495 lei ⚔️ duel #2 DMM STEEL METALS S.R.L. Constanța 126.791.310 lei ⚔️ duel #3 BLUE INDUSTRY SRL Constanța 115.532.450 lei ⚔️ duel #4 ALOREF SRL Alba 52.697.274 lei ⚔️ duel #5 DINAMIC CARTING SRL Cluj 44.064.878 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

BODGROSS FIER S.R.L.

MIHAI COLECTARE S.R.L.

CLAUDIU KZM S.R.L.

KEVIN COLECTARE S.R.L.

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești MIHAI IULIANA S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

MIHAI IULIANA S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str. TROIAN 7, Drăgășani, Vâlcea
Nr. Reg. Com.: J38/652/2014
CUI: 33913874

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre MIHAI IULIANA S.R.L.
Unde este sediul MIHAI IULIANA S.R.L.?

Sediul social al MIHAI IULIANA S.R.L. este în Str. TROIAN 7, Drăgășani, Vâlcea.

Care este CUI-ul MIHAI IULIANA S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al MIHAI IULIANA S.R.L. este 33913874, iar numărul de la Registrul Comerțului este J38/652/2014.

Este MIHAI IULIANA S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, MIHAI IULIANA S.R.L. are un scor de sănătate financiară B din 5 (sănătate financiară bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru MIHAI IULIANA S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii