AcasăBucurești S2ASOCIAȚIA ROMÂNIA CULTURALĂ

Profil de firmă

ASOCIAȚIA ROMÂNIA CULTURALĂ

CUI 34294938 · Bucuresti, București S2 · din 2022

📍 Vergului 16A, Bucuresti

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești ASOCIAȚIA ROMÂNIA CULTURALĂ? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

ASOCIAȚIA ROMÂNIA CULTURALĂ
Sediu: Vergului 16A, Bucuresti, București S2
CUI: 34294938

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre ASOCIAȚIA ROMÂNIA CULTURALĂ
Unde este sediul ASOCIAȚIA ROMÂNIA CULTURALĂ?

Sediul social al ASOCIAȚIA ROMÂNIA CULTURALĂ este în Vergului 16A, Bucuresti, București S2.

Care este CUI-ul ASOCIAȚIA ROMÂNIA CULTURALĂ?

CUI-ul (codul fiscal) al ASOCIAȚIA ROMÂNIA CULTURALĂ este 34294938.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru ASOCIAȚIA ROMÂNIA CULTURALĂ

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii