AcasăBucurești S4CAEN 9621SALON STYLE LUPU WASS S.R.L.

Profil de firmă

SALON STYLE LUPU WASS S.R.L.

CUI 36050948 · SRL · Reg. Com. J2016006617407 · București, București S4 · din 2026

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2016006617407

📍 Bld Alexandru Obregia 30, București

CAEN 9621

🏆 Vezi topul firmelor de caen 9621 din București S4

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
199.075 lei
▲ 20,0% vs anul precedent
Rezultat net
-990 lei
▼ 127,2% vs anul precedent
Marjă netă
-0,5%
Angajați
2
▲ 0,0% vs anul precedent
E21/100
Scor de sănătate financiară

Risc ridicat

• Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc activele acționarilor.

• Pierdere netă în 2025.

• Datoriile depășesc activele totale.

✓ Cifră de afaceri în creștere (+20%).

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, SALON STYLE LUPU WASS S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 199.075 lei, în creștere puternică (+20,0%) față de 2024.

Firma a înregistrat o pierdere netă de 990 lei în 2025.

Echipa numără 2 angajați, iar fiecare generează în medie 99.538 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

⚠️ Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc ce dețin acționarii; semnal de risc pentru parteneri și creditori.

⚠️ Datoriile depășesc activele totale raportate.

Firma se situează peste mediana industriei sale după cifra de afaceri (CAEN 9621, 2.834 firme active).

Cota de piață estimată în codul său CAEN: 0,04%.

Cifra de afaceri (lei)27k201652k201762k201879k201963k202066k202186k2022101k2023166k2024199k2025
Rezultat net (lei)3k20161k2017-10k201812k20195k20201k20217k2022-24k20234k2024-9902025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 199.075 lei -990 lei -0,5% 2 8.253 lei 10.114 lei -1.861 lei
2024 prescurtat 165.860 lei 3.634 lei 2,2% 2 21.004 lei 20.879 lei -850 lei
2023 prescurtat 100.590 lei -23.856 lei -23,7% 2 20.178 lei 22.176 lei -4.273 lei
2022 prescurtat 85.897 lei 7.430 lei 8,6% 1 50.263 lei 27.106 lei 19.582 lei
2021 prescurtat 65.514 lei 1.079 lei 1,6% 1 54.850 lei 37.823 lei 12.152 lei
2020 prescurtat 62.624 lei 4.829 lei 7,7% 1 67.393 lei 50.145 lei 11.073 lei
2019 prescurtat 78.598 lei 11.583 lei 14,7% 1 12.429 lei 6.185 lei 6.244 lei
2018 prescurtat 62.250 lei -9.868 lei -15,9% 2 8.668 lei 14.007 lei -5.339 lei
2017 prescurtat 52.442 lei 1.178 lei 2,2% 1 12.331 lei 7.802 lei 4.529 lei
2016 prescurtat 27.265 lei 3.151 lei 11,6% 1 6.355 lei 3.004 lei 3.351 lei
Industria: CAEN 9621 · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri21.880 lei81.580 lei 203.845 lei199.075 lei
Marjă netămediana industriei: 1,7% -0,5%

2.834 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA IGIENA București S3 35.761.759 lei ⚔️ duel #2 EL STUDIO TRENDLINE SRL București S3 14.919.719 lei ⚔️ duel #3 INGO TRADE INTERNATIONAL SRL București S5 13.885.231 lei ⚔️ duel #4 ELLYSIM MANAGEMENT SYSTEMS S.R.L. Ilfov 7.671.126 lei ⚔️ duel #5 SOCIETATE COOPERATIVĂ MEȘTEȘUGĂREASCĂ DE GRADUL 1 - SCM IGIENA GR. 1 IAȘI Iași 7.621.611 lei ⚔️ duel
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești SALON STYLE LUPU WASS S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

SALON STYLE LUPU WASS S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Bld Alexandru Obregia 30, București, București S4
Nr. Reg. Com.: J2016006617407
CUI: 36050948

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre SALON STYLE LUPU WASS S.R.L.
Ce cifră de afaceri are SALON STYLE LUPU WASS S.R.L.?

În 2025, SALON STYLE LUPU WASS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 199.075 lei.

Ce profit a avut SALON STYLE LUPU WASS S.R.L.?

În 2025, SALON STYLE LUPU WASS S.R.L. a raportat o pierdere netă de 990 lei.

Câți angajați are SALON STYLE LUPU WASS S.R.L.?

SALON STYLE LUPU WASS S.R.L. avea 2 angajați (număr mediu) în 2025.

Unde este sediul SALON STYLE LUPU WASS S.R.L.?

Sediul social al SALON STYLE LUPU WASS S.R.L. este în Bld Alexandru Obregia 30, București, București S4.

Care este CUI-ul SALON STYLE LUPU WASS S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al SALON STYLE LUPU WASS S.R.L. este 36050948, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2016006617407.

Este SALON STYLE LUPU WASS S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, SALON STYLE LUPU WASS S.R.L. are un scor de sănătate financiară E din 5 (risc ridicat). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru SALON STYLE LUPU WASS S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii