AcasăBucurești S6GRĂDINIȚA ALBĂ CA ZĂPADA DIN BUCUREȘTI

Profil de firmă

GRĂDINIȚA ALBĂ CA ZĂPADA DIN BUCUREȘTI

CUI 37509799 · Bucuresti, București S6 · din 2024

📍 Cernișoara 86A, Bucuresti

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești GRĂDINIȚA ALBĂ CA ZĂPADA...? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

GRĂDINIȚA ALBĂ CA ZĂPADA DIN BUCUREȘTI
Sediu: Cernișoara 86A, Bucuresti, București S6
CUI: 37509799

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre GRĂDINIȚA ALBĂ CA ZĂPADA DIN BUCUREȘTI
Unde este sediul GRĂDINIȚA ALBĂ CA ZĂPADA DIN BUCUREȘTI?

Sediul social al GRĂDINIȚA ALBĂ CA ZĂPADA DIN BUCUREȘTI este în Cernișoara 86A, Bucuresti, București S6.

Care este CUI-ul GRĂDINIȚA ALBĂ CA ZĂPADA DIN BUCUREȘTI?

CUI-ul (codul fiscal) al GRĂDINIȚA ALBĂ CA ZĂPADA DIN BUCUREȘTI este 37509799.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru GRĂDINIȚA ALBĂ CA ZĂPADA DIN BUCUREȘTI

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii