AcasăBucurești S2CAEN 4642BAHA FASHION CONCEPT S.R.L.

Profil de firmă

BAHA FASHION CONCEPT S.R.L.

CUI 39978872 · SRL · Reg. Com. J40/14521/2018 · București, București S2

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J40/14521/2018

📍 Str. DOAMNA GHICA 10, București

CAEN 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei

🏆 Vezi topul firmelor de comerț cu ridicata al îmbrăcămintei... din București S2

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
Rezultat net
1.144 lei
▲ 103,0% vs anul precedent
Marjă netă
Angajați
1
▲ 0,0% vs anul precedent
D36/100
Scor de sănătate financiară

Semnale de atenție

• Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc activele acționarilor.

• Datoriile depășesc activele totale.

✓ Profit net în 2024.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

Profitul net a fost de 1.144 lei.

Echipa numără 1 angajați.

⚠️ Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc ce dețin acționarii; semnal de risc pentru parteneri și creditori.

⚠️ Datoriile depășesc activele totale raportate.

Cifra de afaceri (lei)158k2018216k2019197k202026k2021n/a2022n/a2023n/a2024
Rezultat net (lei)73k2018-43k2019-35k2020-51k2021-32k2022-38k20231k2024
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2024 prescurtat 1.144 lei 1 8 lei 114.937 lei -114.929 lei
2023 prescurtat -37.677 lei 1 50.077 lei 166.150 lei -116.073 lei
2022 prescurtat -32.208 lei 1 42.869 lei 121.265 lei -78.396 lei
2021 prescurtat 25.742 lei -50.589 lei -196,5% 2 42.627 lei 88.815 lei -46.188 lei
2020 prescurtat 197.060 lei -35.252 lei -17,9% 4 52.851 lei 48.450 lei 4.401 lei
2019 prescurtat 216.160 lei -43.191 lei -20,0% 3 59.715 lei 32.911 lei 39.653 lei
2018 prescurtat 158.282 lei 72.844 lei 46,0% 1 87.583 lei 4.739 lei 82.844 lei
Industria: CAEN 4642 — Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei · 2024
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri109.500 lei297.852 lei 975.531 lei
Marjă netămediana industriei: 0,6%

2.013 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 RHINO SAFETY S.R.L. Bacău 95.729.768 lei ⚔️ duel #2 ANDISUPPLY S.R.L. Bihor 57.314.255 lei ⚔️ duel #3 DANKOUZ SRL Cluj 47.810.543 lei ⚔️ duel #4 E-QUATION SRL Alba 39.342.737 lei ⚔️ duel #5 RISU RIEKER S.R.L. Timiș 38.330.759 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

REAL VILA CONSTRUCT SRL

LONY-BYT INSTAL CONSTRUCT SRL

HAM BEBE SRL

PĂDURE M. FLORICA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

LA ZWOON COLLECTION SRL

GRECEANU RĂZVAN-CRISTIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești BAHA FASHION CONCEPT S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

BAHA FASHION CONCEPT S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str. DOAMNA GHICA 10, București, București S2
Nr. Reg. Com.: J40/14521/2018
CUI: 39978872

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre BAHA FASHION CONCEPT S.R.L.
Ce profit a avut BAHA FASHION CONCEPT S.R.L.?

În 2024, BAHA FASHION CONCEPT S.R.L. a raportat un profit net de 1.144 lei.

Câți angajați are BAHA FASHION CONCEPT S.R.L.?

BAHA FASHION CONCEPT S.R.L. avea 1 angajați (număr mediu) în 2024.

Unde este sediul BAHA FASHION CONCEPT S.R.L.?

Sediul social al BAHA FASHION CONCEPT S.R.L. este în Str. DOAMNA GHICA 10, București, București S2.

Care este CUI-ul BAHA FASHION CONCEPT S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al BAHA FASHION CONCEPT S.R.L. este 39978872, iar numărul de la Registrul Comerțului este J40/14521/2018.

Este BAHA FASHION CONCEPT S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, BAHA FASHION CONCEPT S.R.L. are un scor de sănătate financiară D din 5 (semnale de atenție). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru BAHA FASHION CONCEPT S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii