AcasăBucurești S2NOVACER INOVATIV S.R.L.

Profil de firmă

NOVACER INOVATIV S.R.L.

CUI 41091847 · SRL · Reg. Com. J40/6200/2019 · București, București S2 · din 2020

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J40/6200/2019

📍 Calea MOȘILOR 129, București

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.

Firme la aceeași adresă

ZENA LAND SRL

BRIGHT STONE SRL

THETA VL BUSSINES S.R.L.

EDUNATION MEDIA SRL

CMBT EXQUISITE EVENTS S.R.L.

AIDAMEDIA CONSULTING S.R.L.

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești NOVACER INOVATIV S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

NOVACER INOVATIV S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Calea MOȘILOR 129, București, București S2
Nr. Reg. Com.: J40/6200/2019
CUI: 41091847

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre NOVACER INOVATIV S.R.L.
Unde este sediul NOVACER INOVATIV S.R.L.?

Sediul social al NOVACER INOVATIV S.R.L. este în Calea MOȘILOR 129, București, București S2.

Care este CUI-ul NOVACER INOVATIV S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al NOVACER INOVATIV S.R.L. este 41091847, iar numărul de la Registrul Comerțului este J40/6200/2019.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru NOVACER INOVATIV S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii