AcasăBucurești S2CAEN 4791BELLA EXPERT FASHION BOUTIQUE S.R.L.

Profil de firmă

BELLA EXPERT FASHION BOUTIQUE S.R.L.

CUI 41411461 · SRL · Reg. Com. J40/9426/2019 · București, București S2

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J40/9426/2019

📍 Str. GRIGORE IONESCU 63, București

CAEN 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin internet

🏆 Vezi topul firmelor de comerț cu amănuntul prin intermediul... din București S2

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
19.915 lei
Rezultat net
-24.148 lei
Marjă netă
-121,3%
Angajați
E11/100
Scor de sănătate financiară

Risc ridicat

• Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc activele acționarilor.

• Pierdere netă în 2019.

• Datoriile depășesc activele totale.

• Fără bilanț depus după 2019 — informație limitată.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2019, BELLA EXPERT FASHION BOUTIQUE S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 19.915 lei.

Firma a înregistrat o pierdere netă de 24.148 lei în 2019.

⚠️ Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc ce dețin acționarii; semnal de risc pentru parteneri și creditori.

⚠️ Datoriile depășesc activele totale raportate.

Cifra de afaceri (lei)20k2019
Rezultat net (lei)-24k2019
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2019 prescurtat 19.915 lei -24.148 lei -121,3% 13.352 lei 37.300 lei -23.948 lei
Industria: CAEN 4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin internet · 2019
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri20.731 lei113.271 lei 298.817 lei19.915 lei
Marjă netămediana industriei: 10,3% -121,3%

8.671 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 FLIP TECHNOLOGIES S.R.L. Brăila 485.693.316 lei ⚔️ duel #2 OLX ONLINE SERVICES SRL București S1 444.603.218 lei ⚔️ duel #3 FANPLACE IT S.R.L. Ilfov 297.797.367 lei ⚔️ duel #4 EURO PARTS DISTRIBUTION S.R.L. Ilfov 148.581.574 lei ⚔️ duel #5 TOPASPRO SRL Brașov 116.363.024 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

ARGUS ALCAMADO SRL

GLOBAL PRO CARM S.R.L.

XENY IMPEX SRL

SANDU DUGES S.R.L.

YQ FOOD HOOD S.R.L.

D.M. TOTAL SRL

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești BELLA EXPERT FASHION...? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

BELLA EXPERT FASHION BOUTIQUE S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str. GRIGORE IONESCU 63, București, București S2
Nr. Reg. Com.: J40/9426/2019
CUI: 41411461

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre BELLA EXPERT FASHION BOUTIQUE S.R.L.
Ce cifră de afaceri are BELLA EXPERT FASHION BOUTIQUE S.R.L.?

În 2019, BELLA EXPERT FASHION BOUTIQUE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 19.915 lei.

Ce profit a avut BELLA EXPERT FASHION BOUTIQUE S.R.L.?

În 2019, BELLA EXPERT FASHION BOUTIQUE S.R.L. a raportat o pierdere netă de 24.148 lei.

Unde este sediul BELLA EXPERT FASHION BOUTIQUE S.R.L.?

Sediul social al BELLA EXPERT FASHION BOUTIQUE S.R.L. este în Str. GRIGORE IONESCU 63, București, București S2.

Care este CUI-ul BELLA EXPERT FASHION BOUTIQUE S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al BELLA EXPERT FASHION BOUTIQUE S.R.L. este 41411461, iar numărul de la Registrul Comerțului este J40/9426/2019.

Este BELLA EXPERT FASHION BOUTIQUE S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, BELLA EXPERT FASHION BOUTIQUE S.R.L. are un scor de sănătate financiară E din 5 (risc ridicat). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru BELLA EXPERT FASHION BOUTIQUE S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii