AcasăBucurești S3CAEN 5610BYBLOV BOUTIQUE INTERNATIONAL S.R.L.

Profil de firmă

BYBLOV BOUTIQUE INTERNATIONAL S.R.L.

CUI 42867122 · SRL · Reg. Com. J40/9211/2020 · București, București S3

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J40/9211/2020

📍 Str. THEODOR D. SPERANȚIA 125, București

CAEN 5610 Restaurante

🏆 Vezi topul firmelor de restaurante din București S3

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
116.926 lei
Rezultat net
81.455 lei
Marjă netă
69,7%
Angajați
1
A90/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Fără bilanț depus după 2020 — informație limitată.

✓ Profit net în 2020.

✓ Grad de îndatorare sănătos.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2020, BYBLOV BOUTIQUE INTERNATIONAL S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 116.926 lei.

Profitul net a fost de 81.455 lei, adică o marjă netă de 69,7% — peste mediana industriei (3,4%).

Echipa numără 1 angajați, iar fiecare generează în medie 116.926 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

Cifra de afaceri (lei)117k2020
Rezultat net (lei)81k2020
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2020 prescurtat 116.926 lei 81.455 lei 69,7% 1 86.177 lei 4.522 lei 81.655 lei
Industria: CAEN 5610 — Restaurante · 2020
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri71.950 lei243.224 lei 752.341 lei116.926 lei
Marjă netămediana industriei: 3,4% 69,7%

10.563 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 ALBINA RESTAURANTE S.R.L. Suceava 145.893.628 lei ⚔️ duel #2 NOODLE PACK SRL Cluj 99.991.281 lei ⚔️ duel #3 CLUB MILITARI RESIDENCE SRL Ilfov 81.271.142 lei ⚔️ duel #4 ALTIUS SRL Brașov 66.934.048 lei ⚔️ duel #5 ISN ENTERTAINMENT SRL București S1 51.156.408 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

JULA LETIȚIA-TANIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești BYBLOV BOUTIQUE...? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

BYBLOV BOUTIQUE INTERNATIONAL S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str. THEODOR D. SPERANȚIA 125, București, București S3
Nr. Reg. Com.: J40/9211/2020
CUI: 42867122

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre BYBLOV BOUTIQUE INTERNATIONAL S.R.L.
Ce cifră de afaceri are BYBLOV BOUTIQUE INTERNATIONAL S.R.L.?

În 2020, BYBLOV BOUTIQUE INTERNATIONAL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 116.926 lei.

Ce profit a avut BYBLOV BOUTIQUE INTERNATIONAL S.R.L.?

În 2020, BYBLOV BOUTIQUE INTERNATIONAL S.R.L. a raportat un profit net de 81.455 lei.

Câți angajați are BYBLOV BOUTIQUE INTERNATIONAL S.R.L.?

BYBLOV BOUTIQUE INTERNATIONAL S.R.L. avea 1 angajați (număr mediu) în 2020.

Unde este sediul BYBLOV BOUTIQUE INTERNATIONAL S.R.L.?

Sediul social al BYBLOV BOUTIQUE INTERNATIONAL S.R.L. este în Str. THEODOR D. SPERANȚIA 125, București, București S3.

Care este CUI-ul BYBLOV BOUTIQUE INTERNATIONAL S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al BYBLOV BOUTIQUE INTERNATIONAL S.R.L. este 42867122, iar numărul de la Registrul Comerțului este J40/9211/2020.

Este BYBLOV BOUTIQUE INTERNATIONAL S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, BYBLOV BOUTIQUE INTERNATIONAL S.R.L. are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru BYBLOV BOUTIQUE INTERNATIONAL S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii