AcasăBucurești S3CAEN 3831REMAT POPESTI-LEORDENI S.R.L.

Profil de firmă

REMAT POPESTI-LEORDENI S.R.L.

CUI 43848366 · SRL · Reg. Com. J40/3898/2021 · București, București S3 · din 2025

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J40/3898/2021

📍 B-dul Decebal 12, București

CAEN 3831 Demontarea (dezasamblarea) mașinilor și echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor

🏆 Vezi topul firmelor de demontarea (dezasamblarea) mașinilor... din București S3

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
0 lei
▼ 100,0% vs anul precedent
Rezultat net
-28.920 lei
▼ 229,0% vs anul precedent
Marjă netă
Angajați
0
▼ 100,0% vs anul precedent
E13/100
Scor de sănătate financiară

Risc ridicat

• Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc activele acționarilor.

• Pierdere netă în 2025.

• Datoriile depășesc activele totale.

• Fără activitate raportată (cifră de afaceri și angajați zero).

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, firma nu a raportat cifră de afaceri — posibil fără activitate.

Firma a înregistrat o pierdere netă de 28.920 lei în 2025.

⚠️ Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc ce dețin acționarii; semnal de risc pentru parteneri și creditori.

⚠️ Datoriile depășesc activele totale raportate.

Cifra de afaceri (lei)020210202258k202387k202402025
Rezultat net (lei)-50k2021-29k20225k202322k2024-29k2025
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 standard 0 lei -28.920 lei 0 236.339 lei 317.538 lei -81.199 lei
2024 standard 87.000 lei 22.418 lei 25,8% 1 254.858 lei 307.137 lei -52.279 lei
2023 standard 58.500 lei 4.508 lei 7,7% 1 183.073 lei 257.771 lei -74.698 lei
2022 standard 0 lei -29.016 lei 72.707 lei 151.912 lei -79.205 lei
2021 prescurtat 0 lei -50.389 lei 0 60.101 lei 110.290 lei -50.189 lei
Industria: CAEN 3831 — Demontarea (dezasamblarea) mașinilor și echipamentelor scoase din... · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri138.115 lei298.871 lei 690.085 lei0 lei
Marjă netămediana industriei: 4,3%

296 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 AD COMPLEX LOGIS S.R.L. București S3 33.563.213 lei ⚔️ duel #2 CASITO TRANSIMPEX SRL București S2 30.309.633 lei ⚔️ duel #3 METALCOLECT PROD SRL Gorj 19.362.017 lei ⚔️ duel #4 UNION CONSTRUCTION SRL Suceava 11.960.491 lei ⚔️ duel #5 ECO NEUTRALIZARE GRINDASI SRL București S4 10.337.363 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

COLVIMED SRL

2NA FARM SRL

HAMZA & CO IMPEX SRL

DON AUDIT EXPERT SRL

RISK ADVISORS SRL

EURO IRIS SA

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești REMAT POPESTI-LEORDENI S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

REMAT POPESTI-LEORDENI S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: B-dul Decebal 12, București, București S3
Nr. Reg. Com.: J40/3898/2021
CUI: 43848366

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre REMAT POPESTI-LEORDENI S.R.L.
Ce cifră de afaceri are REMAT POPESTI-LEORDENI S.R.L.?

În 2025, REMAT POPESTI-LEORDENI S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 lei.

Ce profit a avut REMAT POPESTI-LEORDENI S.R.L.?

În 2025, REMAT POPESTI-LEORDENI S.R.L. a raportat o pierdere netă de 28.920 lei.

Unde este sediul REMAT POPESTI-LEORDENI S.R.L.?

Sediul social al REMAT POPESTI-LEORDENI S.R.L. este în B-dul Decebal 12, București, București S3.

Care este CUI-ul REMAT POPESTI-LEORDENI S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al REMAT POPESTI-LEORDENI S.R.L. este 43848366, iar numărul de la Registrul Comerțului este J40/3898/2021.

Este REMAT POPESTI-LEORDENI S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, REMAT POPESTI-LEORDENI S.R.L. are un scor de sănătate financiară E din 5 (risc ridicat). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru REMAT POPESTI-LEORDENI S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii