AcasăBucurești S6ENIȚĂ CIPRIAN CONSULTANTA FINANCIARA

Profil de firmă

ENIȚĂ CIPRIAN CONSULTANTA FINANCIARA

CUI 45064560 · Bucuresti, București S6 · din 2021

📍 Aleea Lacul Morii 127-129, Bucuresti

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.

Firme la aceeași adresă

CABINET DE AVOCAT DOBRESCU P. NICUȘOR-LAURENȚIU

MOLDOVAN C. MARIA-ANDREEA - MEDIC STOMATOLOG

PARASCHIV S. ALINA-DIANA - CABINET DE AVOCAT

CĂVESCU-LAZĂR GEORGIANA-MIRUNA - CABINET DE AVOCAT

ASISTENT IN BROKERAJ VOICU VICTOR-MARIAN

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești ENIȚĂ CIPRIAN CONSULTANTA...? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

ENIȚĂ CIPRIAN CONSULTANTA FINANCIARA
Sediu: Aleea Lacul Morii 127-129, Bucuresti, București S6
CUI: 45064560

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre ENIȚĂ CIPRIAN CONSULTANTA FINANCIARA
Unde este sediul ENIȚĂ CIPRIAN CONSULTANTA FINANCIARA?

Sediul social al ENIȚĂ CIPRIAN CONSULTANTA FINANCIARA este în Aleea Lacul Morii 127-129, Bucuresti, București S6.

Care este CUI-ul ENIȚĂ CIPRIAN CONSULTANTA FINANCIARA?

CUI-ul (codul fiscal) al ENIȚĂ CIPRIAN CONSULTANTA FINANCIARA este 45064560.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru ENIȚĂ CIPRIAN CONSULTANTA FINANCIARA

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii