AcasăBucurești S2ASOCIATIA LIBERTATEA IN JURNALISM

Profil de firmă

ASOCIATIA LIBERTATEA IN JURNALISM

CUI 46797844 · Bucuresti, București S2

📍 Dimitrie Pompeiu 9-9A, Bucuresti

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.

Firme la aceeași adresă

FUNDATIA ,,RINGIER FOUNDATION''

ASOCIATIA STOP HUNGER

FUNDATIA ACVATOT

ASOCIATIA HOLFIN FILANTROPICA

UNIVAR SOLUTIONS MAGYARORSZAG ERTEKESITO KORLATOLT FELELOSSEGU TARSASAG - SEDIU PERMANENT

FUNDATIA ALBERT SCHWEITZER PENTRU ANIMALE

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești ASOCIATIA LIBERTATEA IN JURNALISM? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

ASOCIATIA LIBERTATEA IN JURNALISM
Sediu: Dimitrie Pompeiu 9-9A, Bucuresti, București S2
CUI: 46797844

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre ASOCIATIA LIBERTATEA IN JURNALISM
Unde este sediul ASOCIATIA LIBERTATEA IN JURNALISM?

Sediul social al ASOCIATIA LIBERTATEA IN JURNALISM este în Dimitrie Pompeiu 9-9A, Bucuresti, București S2.

Care este CUI-ul ASOCIATIA LIBERTATEA IN JURNALISM?

CUI-ul (codul fiscal) al ASOCIATIA LIBERTATEA IN JURNALISM este 46797844.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru ASOCIATIA LIBERTATEA IN JURNALISM

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii