AcasăBucurești S3ITALROM GOLD 24 ENTERPRISE S.R.L.

Profil de firmă

ITALROM GOLD 24 ENTERPRISE S.R.L.

CUI 47042975 · SRL · Reg. Com. J2022020893406 · București, București S3 · din 2025

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2022020893406

📍 Bld HRISTO BOTEV 1, București

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.

Firme la aceeași adresă

SMART CIG SOLUTION SRL

DC WEBEXPERTS SRL

ARISTOCROC S.R.L.

CENTRUL SENS - CONSILIERE ȘI DEZVOLTARE SRL

NORIZ SMOKERS SRL

CAFENELE 5 TO GO S.R.L.

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești ITALROM GOLD 24 ENTERPRISE S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

ITALROM GOLD 24 ENTERPRISE S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Bld HRISTO BOTEV 1, București, București S3
Nr. Reg. Com.: J2022020893406
CUI: 47042975

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre ITALROM GOLD 24 ENTERPRISE S.R.L.
Unde este sediul ITALROM GOLD 24 ENTERPRISE S.R.L.?

Sediul social al ITALROM GOLD 24 ENTERPRISE S.R.L. este în Bld HRISTO BOTEV 1, București, București S3.

Care este CUI-ul ITALROM GOLD 24 ENTERPRISE S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al ITALROM GOLD 24 ENTERPRISE S.R.L. este 47042975, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2022020893406.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru ITALROM GOLD 24 ENTERPRISE S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii