AcasăBucurești S2CAEN 4332HAPPY HOME CONSTRUCTII SI AMENAJARI S.R.L.

Profil de firmă

HAPPY HOME CONSTRUCTII SI AMENAJARI S.R.L.

CUI 47574212 · SRL · Reg. Com. J2023002044405 · București, București S2 · din 2025

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2023002044405

📍 Str GRIGORE IONESCU 63, București

CAEN 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie

🏆 Vezi topul firmelor de lucrări de tâmplărie și dulgherie din București S2

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
Rezultat net
-163.959 lei
▲ 52,6% vs anul precedent
Marjă netă
Angajați
3
▼ 70,0% vs anul precedent
E9/100
Scor de sănătate financiară

Risc ridicat

• Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc activele acționarilor.

• Pierdere netă în 2025.

• Pierderi în doi ani consecutivi.

• Datoriile depășesc activele totale.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

Firma a înregistrat o pierdere netă de 163.959 lei în 2025.

⚠️ Pierderi în doi ani consecutivi — presiune reală pe continuitate.

Echipa numără 3 angajați.

⚠️ Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc ce dețin acționarii; semnal de risc pentru parteneri și creditori.

⚠️ Datoriile depășesc activele totale raportate.

Cifra de afaceri (lei)159k2023285k2024n/a2025
Rezultat net (lei)-89k2023-346k2024-164k2025
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat -163.959 lei 3 373.638 lei 972.699 lei -599.061 lei
2024 prescurtat 284.560 lei -345.982 lei -121,6% 10 383.488 lei 818.590 lei -435.102 lei
2023 prescurtat 158.528 lei -89.321 lei -56,3% 11 363.457 lei 452.578 lei -89.121 lei
Industria: CAEN 4332 — Lucrări de tâmplărie și dulgherie · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri91.551 lei256.030 lei 661.887 lei
Marjă netămediana industriei: 5,2%

2.861 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 MARITIME MONTERING ROMANIA S.R.L. Galați 82.416.534 lei ⚔️ duel #2 RMT EXPO MONTAGGI SRL Maramureș 35.758.939 lei ⚔️ duel #3 LAMAR CORPORATION SRL București S5 31.190.019 lei ⚔️ duel #4 SILCAR PROD SRL Sălaj 30.162.535 lei ⚔️ duel #5 FLORIDA CONSTRUCT SRL Alba 29.461.228 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

TANDEM IT SOFTWARE SRL

N.I.M. TRADING SRL

HERAN ROMANIA SRL

GEVASOL SRL

LACTATE BRAILA SRL

HABITAT MANAGEMENT TEAM SRL

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești HAPPY HOME CONSTRUCTII SI...? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

HAPPY HOME CONSTRUCTII SI AMENAJARI S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str GRIGORE IONESCU 63, București, București S2
Nr. Reg. Com.: J2023002044405
CUI: 47574212

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre HAPPY HOME CONSTRUCTII SI...
Ce profit a avut HAPPY HOME CONSTRUCTII SI AMENAJARI S.R.L.?

În 2025, HAPPY HOME CONSTRUCTII SI AMENAJARI S.R.L. a raportat o pierdere netă de 163.959 lei.

Câți angajați are HAPPY HOME CONSTRUCTII SI AMENAJARI S.R.L.?

HAPPY HOME CONSTRUCTII SI AMENAJARI S.R.L. avea 3 angajați (număr mediu) în 2025.

Unde este sediul HAPPY HOME CONSTRUCTII SI AMENAJARI S.R.L.?

Sediul social al HAPPY HOME CONSTRUCTII SI AMENAJARI S.R.L. este în Str GRIGORE IONESCU 63, București, București S2.

Care este CUI-ul HAPPY HOME CONSTRUCTII SI AMENAJARI S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al HAPPY HOME CONSTRUCTII SI AMENAJARI S.R.L. este 47574212, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2023002044405.

Este HAPPY HOME CONSTRUCTII SI AMENAJARI S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, HAPPY HOME CONSTRUCTII SI AMENAJARI S.R.L. are un scor de sănătate financiară E din 5 (risc ridicat). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru HAPPY HOME CONSTRUCTII SI AMENAJARI S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii