AcasăBucurești S6MXB SOLAR ENERGY S.R.L.

Profil de firmă

MXB SOLAR ENERGY S.R.L.

CUI 47919729 · SRL · Reg. Com. J2023006303407 · București, București S6 · din 2025

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2023006303407

📍 Bld IULIU MANIU 158a, București

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești MXB SOLAR ENERGY S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

MXB SOLAR ENERGY S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Bld IULIU MANIU 158a, București, București S6
Nr. Reg. Com.: J2023006303407
CUI: 47919729

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre MXB SOLAR ENERGY S.R.L.
Unde este sediul MXB SOLAR ENERGY S.R.L.?

Sediul social al MXB SOLAR ENERGY S.R.L. este în Bld IULIU MANIU 158a, București, București S6.

Care este CUI-ul MXB SOLAR ENERGY S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al MXB SOLAR ENERGY S.R.L. este 47919729, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2023006303407.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru MXB SOLAR ENERGY S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii