AcasăBucurești S2GABRIELA GRIGORE DRESS S.R.L.

Profil de firmă

GABRIELA GRIGORE DRESS S.R.L.

CUI 49455609 · SRL · Reg. Com. J40/1275/2024 · București, București S2 · din 2024

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J40/1275/2024

📍 Str. COMARNIC 62A, București

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești GABRIELA GRIGORE DRESS S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

GABRIELA GRIGORE DRESS S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str. COMARNIC 62A, București, București S2
Nr. Reg. Com.: J40/1275/2024
CUI: 49455609

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre GABRIELA GRIGORE DRESS S.R.L.
Unde este sediul GABRIELA GRIGORE DRESS S.R.L.?

Sediul social al GABRIELA GRIGORE DRESS S.R.L. este în Str. COMARNIC 62A, București, București S2.

Care este CUI-ul GABRIELA GRIGORE DRESS S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al GABRIELA GRIGORE DRESS S.R.L. este 49455609, iar numărul de la Registrul Comerțului este J40/1275/2024.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru GABRIELA GRIGORE DRESS S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii