AcasăBucurești S2CAEN 8559SCOLIOSIS RO S.R.L.

Profil de firmă

SCOLIOSIS RO S.R.L.

CUI 50474825 · SRL · Reg. Com. J2024018476008 · București, București S2 · din 2024

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2024018476008

📍 Str CONSTANTIN KIRIȚESCU 27, București

CAEN 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

🏆 Vezi topul firmelor de alte forme de învățământ n.c.a. din București S2

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
124.250 lei
▲ 3085,9% vs anul precedent
Rezultat net
11.155 lei
▲ 338,8% vs anul precedent
Marjă netă
9,0%
Angajați
A100/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Niciun semnal negativ major identificat.

✓ Profit net în 2025.

✓ Cifră de afaceri în creștere (+3086%).

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, SCOLIOSIS RO S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 124.250 lei, în creștere puternică (+3085,9%) față de 2024.

Profitul net a fost de 11.155 lei, adică o marjă netă de 9,0% — sub mediana industriei (17,2%).

Cifra de afaceri (lei)4k2024124k2025
Rezultat net (lei)3k202411k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 124.250 lei 11.155 lei 9,0% 44.054 lei 30.290 lei 13.897 lei
2024 prescurtat 3.900 lei 2.542 lei 65,2% 39.249 lei 39.715 lei 2.742 lei
Industria: CAEN 8559 — Alte forme de învățământ n.c.a. · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri37.678 lei127.764 lei 287.531 lei124.250 lei
Marjă netămediana industriei: 17,2% 9,0%

7.512 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 SMIS TRAINING EXPERTS & CONSULTANTS S.R.L. București S1 34.577.338 lei ⚔️ duel #2 TREND CONSULT SRL București S1 25.705.693 lei ⚔️ duel #3 VOCEA PARINTILOR SRL București S3 23.793.336 lei ⚔️ duel #4 ASIT SERVICES SRL București S1 19.383.028 lei ⚔️ duel #5 VERUVIS EVOLUTION S.R.L. Constanța 15.302.752 lei ⚔️ duel
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești SCOLIOSIS RO S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

SCOLIOSIS RO S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str CONSTANTIN KIRIȚESCU 27, București, București S2
Nr. Reg. Com.: J2024018476008
CUI: 50474825

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre SCOLIOSIS RO S.R.L.
Ce cifră de afaceri are SCOLIOSIS RO S.R.L.?

În 2025, SCOLIOSIS RO S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 124.250 lei.

Ce profit a avut SCOLIOSIS RO S.R.L.?

În 2025, SCOLIOSIS RO S.R.L. a raportat un profit net de 11.155 lei.

Unde este sediul SCOLIOSIS RO S.R.L.?

Sediul social al SCOLIOSIS RO S.R.L. este în Str CONSTANTIN KIRIȚESCU 27, București, București S2.

Care este CUI-ul SCOLIOSIS RO S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al SCOLIOSIS RO S.R.L. este 50474825, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2024018476008.

Este SCOLIOSIS RO S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, SCOLIOSIS RO S.R.L. are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru SCOLIOSIS RO S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii