AcasăBucurești S3CAEN 7721FUN RIDE ROMANIA S.R.L.

Profil de firmă

FUN RIDE ROMANIA S.R.L.

CUI 51028979 · SRL · Reg. Com. J2024048824008 · București, București S3

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2024048824008

📍 Ale SLT. ADRIAN CÂRSTEA 13, București

CAEN 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv

🏆 Vezi topul firmelor de activități de închiriere și leasing... din București S3

plătitor TVA

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
Rezultat net
-1.216 lei
Marjă netă
Angajați
1
E21/100
Scor de sănătate financiară

Risc ridicat

• Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc activele acționarilor.

• Pierdere netă în 2024.

• Datoriile depășesc activele totale.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

Firma a înregistrat o pierdere netă de 1.216 lei în 2024.

Echipa numără 1 angajați.

⚠️ Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc ce dețin acționarii; semnal de risc pentru parteneri și creditori.

⚠️ Datoriile depășesc activele totale raportate.

Rezultat net (lei)-1k2024
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2024 prescurtat -1.216 lei 1 200 lei 1.216 lei -1.016 lei
Industria: CAEN 7721 — Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și... · 2024
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri13.435 lei61.320 lei 200.879 lei
Marjă netămediana industriei: 7,2%

523 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 JOKER JETSKI SRL Constanța 68.581.389 lei ⚔️ duel #2 LIME TECHNOLOGY NETWORK S.R.L. București S5 22.923.509 lei ⚔️ duel #3 RENTRIGHT S.R.L. Suceava 20.370.799 lei ⚔️ duel #4 KITLET S.R.L. Suceava 16.913.488 lei ⚔️ duel #5 MAGDA PRORENT S.R.L. Bistrița-Năsăud 11.083.550 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

MAYA ANDREEA CARGO SRL

GADGET CUSTOM STORE S.R.L.

SOMNUEK CREATIVE S.R.L.

CHEMCOM CHEMICALS S.R.L.

BIJU BOX ONLINE S.R.L.

FRAMEFIX S.R.L.

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești FUN RIDE ROMANIA S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

FUN RIDE ROMANIA S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Ale SLT. ADRIAN CÂRSTEA 13, București, București S3
Nr. Reg. Com.: J2024048824008
CUI: 51028979

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre FUN RIDE ROMANIA S.R.L.
Ce profit a avut FUN RIDE ROMANIA S.R.L.?

În 2024, FUN RIDE ROMANIA S.R.L. a raportat o pierdere netă de 1.216 lei.

Câți angajați are FUN RIDE ROMANIA S.R.L.?

FUN RIDE ROMANIA S.R.L. avea 1 angajați (număr mediu) în 2024.

Unde este sediul FUN RIDE ROMANIA S.R.L.?

Sediul social al FUN RIDE ROMANIA S.R.L. este în Ale SLT. ADRIAN CÂRSTEA 13, București, București S3.

Care este CUI-ul FUN RIDE ROMANIA S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al FUN RIDE ROMANIA S.R.L. este 51028979, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2024048824008.

Este FUN RIDE ROMANIA S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, FUN RIDE ROMANIA S.R.L. are un scor de sănătate financiară E din 5 (risc ridicat). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru FUN RIDE ROMANIA S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii