AcasăBucurești S4URBAN FLUX GO S.R.L.

Profil de firmă

URBAN FLUX GO S.R.L.

CUI 54794547 · SRL · Reg. Com. J2026035566009 · București, București S4 · din 2026

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2026035566009

📍 Bld Gheorghe ?incai 6, București

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.

Firme la aceeași adresă

RIVERA HOLDINGS S.R.L.

ROYAL DELIVERY CLUJ S.R.L.

GOLD HOLDINGS S.R.L.

AVORIA PARTNERS S.R.L.

NEXT BUILD CONCEPT S.R.L.

NEXOR ADS S.R.L.

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești URBAN FLUX GO S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

URBAN FLUX GO S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Bld Gheorghe ?incai 6, București, București S4
Nr. Reg. Com.: J2026035566009
CUI: 54794547

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre URBAN FLUX GO S.R.L.
Unde este sediul URBAN FLUX GO S.R.L.?

Sediul social al URBAN FLUX GO S.R.L. este în Bld Gheorghe ?incai 6, București, București S4.

Care este CUI-ul URBAN FLUX GO S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al URBAN FLUX GO S.R.L. este 54794547, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2026035566009.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru URBAN FLUX GO S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii