AcasăBucurești S2ASOCIATIE FAMILIALA GHITA VASILE

Profil de firmă

ASOCIATIE FAMILIALA GHITA VASILE

CUI 8943033 · BUCURESTI, București S2 · din 1996

📍 BDULCAROL I 100, BUCURESTI

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești ASOCIATIE FAMILIALA GHITA VASILE? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

ASOCIATIE FAMILIALA GHITA VASILE
Sediu: BDULCAROL I 100, BUCURESTI, București S2
CUI: 8943033

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre ASOCIATIE FAMILIALA GHITA VASILE
Unde este sediul ASOCIATIE FAMILIALA GHITA VASILE?

Sediul social al ASOCIATIE FAMILIALA GHITA VASILE este în BDULCAROL I 100, BUCURESTI, București S2.

Care este CUI-ul ASOCIATIE FAMILIALA GHITA VASILE?

CUI-ul (codul fiscal) al ASOCIATIE FAMILIALA GHITA VASILE este 8943033.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru ASOCIATIE FAMILIALA GHITA VASILE

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii